Компанія “НВО 3BAP MET КОНСТРУКЦІЯ" створена в 2019 році.

Основним напрямком діяльності компанії являється проектування, виготовлення та монтаж металоконструкцій для таких галузей промисловості як: металургійна, хімічна, гірничодобувна. Підприємство є виробником продукції торгівельної марки «Electro Module», а саме виготовлення модульних будівель високої заводської готовності ("під ключ"). В 2021 році компанія розширила свої виробничі потужності які розташовуються на площі понад 2500 м2

НАШІ ЦІННОСТІ:

Максимальна якість з мінімальними витратами

Компанія "НВО ЗварМетКонстуркція" постійно турбується про наших клієнтів, тому для себе встановила основні напрямки діяльності згідно яких якість обслуговування та співпраці стають кращими!

Логістика

Наша компанія постійно вдосконалює менеджмент, логістику і оптимізує цінову політику для забезпечення більш зручних і вигідних умов співпраці з клієнтами

Креслення (проектування)

При необхідності наші фахівці готові розробити проект і надати детальну консультацію на ваше замовлення.

Наявність складського запасу

Наші склади завжди забезпечені наявністю запасу популярної металопродукції, що дозволяє швидко і в найкоротші терміни виконати ваше замовлення.

Кінцева доставка

Ми супроводжуємо нашу співпрацю навіть на етапі кінцевої доставки, відповідно гарантуємо якісну упаковку і безпечне транспортування вироби.

Гнучкі умови замовлення

Компанія «НВО ЗВАР МЕТ КОНСТРУКЦІЯ« запускає програму лояльності, що відкриває великі можливості для співпраці (система знижок, акції, виготовлення зразків за прийнятну ціну)

Реалізація продукції за швидкі рядки

Використовуючи сучасне обладнання, замовлення буде виконано в найкоротші терміни. При виконанні великого замовлення можлива доставка транспортом підприємства.

“НВО 3BAP MET КОНСТРУКЦІЯ"

За час роботи нам пощастило попрацювати з великою кількістю клієнтів. Якісні послуги починаються з досвідченого і уважного виконавця, ось чому ми відбираємо в свою команду тільки найкращих. Ми ефективно виконуємо проекти чітко в терміни і докладаємо всіх зусиль для побудови довготривалого партнерства.

Маєте запитання?

Для більш детального вирішення питань, напишіть або зателефонуйте і Ми з Вами обов’язково зв’яжемось.

    Наша локація

    Компанія “НВО 3BAP MET КОНСТРУКЦІЯ» створена в 2019 році. Основним напрямком діяльності компанії являється проектування, виготовлення та монтаж металоконструкцій для таких галузей промисловості як: металургійна, хімічна, гірничодобувна.

    m