НВО ЗварМетКонструкція - Ми втілюємо тисячі ідей. Реалізуй свою!

Сучасний промисловий комплекс

Автоматизований процес виробництва виключає фактор людського впливу на реалізацію продукції, що дозволяє отримати максимальну якість для наших клієнтів.

Сучасне обладнання і станки

У своєму арсеналі маємо сучасне обладнання європейських виробників із світовим ім’ям, яке дозволяє виконувати найскладніші технологічні процеси із підготовки деталей для подальшого виробництва.

Понад 50 висококласних співробітників

Наші фахівці мають високий рівень теоретичної підготовки, сформований рівень практичних вмінь, високу ефективність у вирішенні складних питань виробництва.

Використання технології MICROJOINT

Принцип технології базується на обробці деталей на мікроперемичках, що дозволяє за раз обробляти безліч деталей без зупинки верстата і їх вивантаження

Технічні фахівці нашої компанії готові спроектувати і реалізувати замовлення будь-якого масштабу і складності - від типового до унікального ексклюзивного рішення.

Різання металу стрічковою пилкою

Плазмове різання металу

Виготовлення металевих корпусів

Порошкове фарбування

Згинання листового металу

    Наша локація

    Компанія “НВО 3BAP MET КОНСТРУКЦІЯ» створена в 2019 році. Основним напрямком діяльності компанії являється проектування, виготовлення та монтаж металоконструкцій для таких галузей промисловості як: металургійна, хімічна, гірничодобувна.

    m